XXX – Гола вистина

ХХХ – три писма кои загрижија цела индустрија, што многу законодавци не успеаја да го направат.

Се разбира, станува збор за порнографија, која од седумдесеттите успешно ја гради својата индустриска империја базирана пред се на голата вистина, буквално.

За порнографијата велат дека се работи за индивидуално разбирање, што значи – тоа што за некого е дебело, за друг е слабо, но мислам дека е попрво прашање на разбирање на поединецот и почитување на туѓиот труд и труд.

Треба да најдете талентирани актери и да соберете екипа за снимање, треба да напишете сценарио. Се разбира, сценариото може да претрпи некои промени за време на снимањето, но во секој случај треба да се напише, а секој што пишува ќе ви каже дека тоа не е воопшто лесно. Постојат различни правила што треба да се следат, дури и ако се работи за создавање заплет за дански авантуристички филм со три X.

Сепак, не треба да се биде особено остар за да се дојде до едноставен заклучок – Интернетот врие од различни понуди на порнографски содржини. Не, тоа е премногу измиена верзија. Интернетот е спална верзија на Содом и Гомор што ја започнувате со едно движење на глувчето. Романтичните и еротските фантазии се застарена категорија. Денес, тешко дека можете да избегнете чиста порнографија ако малку посериозно сурфате на мрежата. Од вас се очекува да ја проверите содржината на дадените слики, а доколку чувствувате огромна потреба да ги сфатите работите посериозно, постои решение и за тоа – само треба да имате валидна кредитна картичка.

Бидејќи опсегот на заинтересирани граѓани ширум светот е толку разновиден, виртуелните понуди не би биле виртуелни доколку не се грижат за сите нивни корисници. Затоа често се нудат различни програми кои ќе ги отстранат сите траги што, да речеме, некои патер фамилии ги оставиле зад себе додека ги набљудувале нимфите и нимфетите во светот создаден специјално за него.

Дали некој се грижи за помладата популација, која исто така може да користи Интернет за ХХХ цели? Не баш, што не е ни важно, бидејќи младите и онака немаат виртуелни пари.

Само се препорачува да бидете внимателни, не од срам туку од претпазливост, да не ве фатат во флагрант. Што би направиле од срам?

Во светот на XXX сликите, сè е лесно. Одиш така по улица и – уф! На следниот агол ве чека убавица што сака забава. Мислам дека на просечните набљудувачи всушност најмногу им пречи уште една работа: зошто тие, обичните граѓани, без разлика колку ноншалантно шетаат по улиците, никогаш, никогаш, никогаш не се случило да налетаат на некоја жешка девојка на следниот агол што ќе демонстрира некои на нејзините префинети техники.

Некои луѓе не се монотони ниту таа лажна приспивна песна. Ваљда сакаат да се трујат со виртуелно месо, што знам.

Претходна Малку историја – Че Гевара
Следна Вистината за стероидите

Награден напис

Археолозите ја пронајдоа досега најстрашната гробница во Египет

Археолозите неодамна јужно од Каиро открија гробница стара 2.500 години, исполнета со бројни магични изреки …

Carlex претстави одличен рестомод проект заснован на BMW Серија 6

Полската компанија Carlex Design ќе понуди обновено и изменето издание на еден од најубавите модели …

Don`t copy text!