Tesla модел 3 од почеток до крај

Од погонот на Tesla Motors во Калифорнија, каде што се изработува автомобилот Model 3, рeшија да нè почестат со timelaps од процесот на создавање на нивниот главен автомобил за широките народни маси.

Претходна Кинезите измислија SMART училишни униформи
Следна Кинеската сонда Chang'E-4 се подготвува за слетување на Месечината

Награден напис

Mercedes-Benz Sprinter трансформиран во луксузна канцеларија

Познатата тјунинг куќа Klassen го претвори Mercedes-Benz Sprinter во луксузна мобилна канцеларија која е опремена …

Маестралниот Верстапен славеше во Мајами

Холандскиот возач Макс Верстапен славеше на Големата награда на Мајами во петтата трка од сезоната …

Don`t copy text!