Snoop Dogg & Wiz Khalifa, Pop Smoke – BOSS ft. Tyga, YG, Nipsey Hussle & 2Pac

Уживајте во прекрасната музика на нашиот портал и на нашето ново интернет радио. Слушајте музика на https://dmzradio.mk/

Претходна Како изгледа животот во најстуденото село на светот: вотка, замрзната земја и полски тоалет
Следна Што ќе се случи ако во авион не ја вклучите опцијата „авионски режим“?

Награден напис

Болдвин и Мадсен потпишаа, а со Моника Белучи преговара за учество во продолжението на „Јужен ветер“

Вилијам Болдвин ќе глуми во втората сезона на серијата „Јужен ветер“, а преговорите со Моника …

Хенеси го испорача првиот Venom F5, и тврдат дека достигнува 500 km/h

Четири години по премиерата на концептниот модел, тексашката компанија Hennessey го испорача првиот примерок од …

Забрането е копирање на текст!