Mercedes ја пробува моќта на AMG A45 на мразот во Шведска

И додека сите со нетрпение го очекуваме појавувањето на новиот А45, од Mercedes нè почестија со тизер.

На видеото се гледа како возило со преден погон како А45 може да дрифта како да е со заден погон.

А45 едноставно грациозно танцува.

Погледнете го видеото.

Претходна Novitec му даде на Ferrari Portofino 684 коњски сили
Следна Комплетно функционална куќа направена со помош на 3D печатар

Награден напис

Mercedes-Benz Sprinter трансформиран во луксузна канцеларија

Познатата тјунинг куќа Klassen го претвори Mercedes-Benz Sprinter во луксузна мобилна канцеларија која е опремена …

Маестралниот Верстапен славеше во Мајами

Холандскиот возач Макс Верстапен славеше на Големата награда на Мајами во петтата трка од сезоната …

Don`t copy text!