Lorena Rae

Lorena Rae е уште еден прекрасен модел од светот на Victoria’s Secret.

Претходна Sash! – Ecuador
Следна Русија ќе го гради најголемиот нуклеарен брод мразокршач на светот

Награден напис

Археолозите ја пронајдоа досега најстрашната гробница во Египет

Археолозите неодамна јужно од Каиро открија гробница стара 2.500 години, исполнета со бројни магични изреки …

Carlex претстави одличен рестомод проект заснован на BMW Серија 6

Полската компанија Carlex Design ќе понуди обновено и изменето издание на еден од најубавите модели …

Don`t copy text!