Ken Block’s GYMKHANA (потсетување)

Кен Блок важи за еден од водечките гимкана мајстори и тоа го покажува и докажува многу често.

За потсетување ви покажуваме едно од врвните негови возења.

Претходна Стартуваше продажбата на лаптопите од серијата Matebook на Huawei на македонскиот пазар
Следна Продукти богати со витамин Д што што треба да ги користиме

Награден напис

Eфикасно користeње на клима-уредот

Ако барате разладување од летните горештини, воздржете се од нагонот драматично да ја намалите температурата …

Секс поза која е најпопуларна кај сите генерации

Компанијата „Bespoke Surgical“ неодамна анкетираше над 1.000 луѓе за нивната омилена поза во сексот. Според …

Don`t copy text!