Jules Liesl

Убавицата за денес е Jules Liesl

Претходна Едноминутен исечок од најновото продолжение на Avengers за фановите на јунаците од Marvel
Следна Stratolaunch,најголемиот авион на светот го направи својот прв лет

Награден напис

Sara Sampaio

Sara Sampaio е уште еден модел на Victoria’s Secret. Уживајте.

Grace Elizabeth

Grace Elizabeth е модел на познататиот бренд Victoria’s Secret и денес ќе ве награди со …

Don`t copy text!