Honda NSX со најдобриот спортски звук што може да се чуе?

Љубителите на спортски автомобили се познати по тоа што сакаат на поголеми вртежи да префрлаат од повисок на понизок степен на пренос и со тоа да добијат појак звук на нивниот мотор.
Обожавателите на Хонда можат да се насладуваат на прекрасниот спортски звук што го прави Honda NSX со модифициран издув Taitec GT 009.
Погледнете го видеото и уживајте во звукот што го произведува.

Претходна Федерер слави 15 години од првата титула за најдобар тенисер на светот
Следна Детаљ за време на сексот кој открива неверство

Награден напис

Mercedes-Benz Sprinter трансформиран во луксузна канцеларија

Познатата тјунинг куќа Klassen го претвори Mercedes-Benz Sprinter во луксузна мобилна канцеларија која е опремена …

Маестралниот Верстапен славеше во Мајами

Холандскиот возач Макс Верстапен славеше на Големата награда на Мајами во петтата трка од сезоната …

Don`t copy text!