Honda NSX со најдобриот спортски звук што може да се чуе?

Љубителите на спортски автомобили се познати по тоа што сакаат на поголеми вртежи да префрлаат од повисок на понизок степен на пренос и со тоа да добијат појак звук на нивниот мотор.
Обожавателите на Хонда можат да се насладуваат на прекрасниот спортски звук што го прави Honda NSX со модифициран издув Taitec GT 009.
Погледнете го видеото и уживајте во звукот што го произведува.

Претходна Федерер слави 15 години од првата титула за најдобар тенисер на светот
Следна Детаљ за време на сексот кој открива неверство

Награден напис

Force Citiline е индиски теренец со 10 седишта

Форс Моторс е индиски производител на автомобили основан во 1958 година под името Bajaj Tempo …

Мансори го претвори Mercedes G-Class во „купе“

Mansory планира да произведе само осум примероци, а секој клиент може детално да го специфицира …

Don`t copy text!