Grace Elizabeth

Grace Elizabeth е модел на познататиот бренд Victoria’s Secret и денес ќе ве награди со мала фото сесија за опуштање.

Претходна Дубаи ја има најбрзата брза помош на светот
Следна Car wrapping – да или не?

Награден напис

Помладото можеби е послатко, но постарото значи и поискусно!

Знаеме која возрасна група би се насочиле, за максимално задоволство … Помладите момци честопати се …

Новиот KIa Sorento PHEV – plug-in хибриден СУВ со 7 седишта

Kia ја демонстрираше интелигентната plug-in-хибридна технологија на новиот Sorrento PHEV (Plug-in Hybrid Electric Vehicle). Сликата …

Забрането е копирање на текст!