Burak Yeter – Tuesday (Official Music Video) ft. Danelle Sandoval

Burak Yeter – Tuesday (Official Music Video) ft. Danelle Sandoval

Претходна Pagani Huayra Roadster BC е новиот носител на рекорди на Спа Франкоршамп
Следна Volkswagen официјално го претставија ID.4

Награден напис

Римац Невера постави нов брзински рекорд за возење во рикверц!

Откако последователно соборуваше светски рекорди, Римац Невера сега почна да се менува. Хиперавтомобилот Rimac Nevera, …

Првите снимки на универзумот од европскиот вселенски телескоп Еуклид

Европскиот вселенски телескоп Еуклид денеска ги објави своите први снимки, откривајќи блескава маглина во облик …

Don`t copy text!