BMW M4 дрифта во рацете на 70-годишна жена

 
Видеото е направено од познатиот јутјубер Мет Вотсон.
Тој ја поканил својата мајка да проба неколку различни автомобили.
На почетокот таа седи на совозачкото седиште со Мет додека тој ѝ објаснува за дрифтање со автомобил.
Во продолжението на видеото таа ги пробува автомобилите и може да се заклучи дека ѝ оди добро.
Со секој следен обид е сè подобра и подобра.
Погледнете го видеото за нејзиното возење.

Претходна Зошто луѓето уживаат во погруб секс
Следна Десетте најскапи автомобили во историјата на Ферари

Награден напис

Mercedes-Benz Sprinter трансформиран во луксузна канцеларија

Познатата тјунинг куќа Klassen го претвори Mercedes-Benz Sprinter во луксузна мобилна канцеларија која е опремена …

Маестралниот Верстапен славеше во Мајами

Холандскиот возач Макс Верстапен славеше на Големата награда на Мајами во петтата трка од сезоната …

Don`t copy text!