Шерон Стоун разголена покажа зошто сеуште важи за секс бомба

Легендарната актерка Шерон Стоун објави гола фотографија на која ги покажува своите „несовршености“ на 64-годишна возраст.

Таа позираше облечена во долен дел од бикини и се покри со голема крпа. За разлика од многу ѕвезди кои редовно користат Фотошоп, Стоун се одлучи за целосно природно издание.

„За среќа несовршена на совршен ден“, напиша таа.
Со овој потег Стоун уште еднаш докажа дека годините се само бројка.

Инаку, неодамна таа ги сними серијата „The Flight Attendant“ во продукција на Sky Atlantic и филмот „Beauty“ на Нетфликс. Најавено е дека ќе се појави и во филмот „Што е за љубовта“. Датумот на објавување сè уште не е познат.

Минатиот месец таа откри дека доживеала девет спонтани абортуси.

“Ние жените немаме простор да зборуваме за оваа болна загуба. Тоа не е мала работа. Сепак, принудени сме да мислиме дека тоа е нешто со кое треба сами да се справиме и дека тоа е некаков неуспех”. рече Стоун, кој посвои три сина: Квин Кели, Лерд Вон и Роан Џозеф.

Претходна Google ја слави десетгодишнината од Play Store
Следна Audi RS E-Tron GT по третман во Maxton

Награден напис

Што точно се случува со телото на човекот откако ќе умре?

Сигурно барем еднаш сте се запрашале што се случува со човечкото тело откако ќе умре? …

Rolls-Royce Cullinan од Carlex Design

Carlex Design е тјунинг компанија која главно зазема нетрадиционален пристап кон редизајнирање на луксузни и …

Забрането е копирање на текст!