Хали Бери низ фотографии ја открива тајната на нејзинот младешки изглед

Иако има 52 години, Хали Бери изгледа како да 25 годишна девојка. Нејзината кариера како актерка е завидна со улоги во голем број филмови.

Сепак, покрај актерството, со стилот на живот и со активното вежбање слободно може да заплива и во водите на спортот. Таа а максимално посветена на фитнесот.

Погледнете ги фотографиите и ќе ви биде јасно зошто таа има изглед на 25 годишна девојка.

Претходна Мајк Траут стана најплатениот спортист на светот со договор од 430 милиони долари
Следна Кортни Кардашијан позираше гола за да го најави својот нов бренд

Награден напис

Поради ужасните детали од серијата на Нетфликс, гледачите се предупредуваат да се грижат за своето ментално здравје

Гледачите на Нетфликс се предупредуваат да се грижат за своето ментално здравје откако некои луѓе …

Мел Гибсон ќе го режира филмот „Lethal Weapon 5“, снимањето ќе започне следната година

Американскиот актер, режисер и продуцент Мел Гибсон ќе го режира филмот „Lethal Weapon 5“. Фановите …

Don`t copy text!