Трејлер од новиот научнофантастичен филм со Бред Пит насловен”Ad Astra”

Една од најголемите филмски компании “20th Century Fox” ги собра режисерот Џемс Греј, сценаристот Итан Грос и бројна позната артистичка група како Бред Пит, Томи Ли Џонс, Лив Тајлер, Доналд Сатерленд, за потребите на снимањето на новиот високобуџетен СФ филм со наслов “Ad Astra”.

Се очекува филмот да се појави во кината во септември оваа година.

Што се однесува до дејството на филмот, приказната го следи астронаутот Реј Мекбрајд (Бред Пит), кој патува до работ на Сончевиот Систем во потрага по својот изгубен татко и ги решава предизвиците поврзани со опстанокот на нашата планета. Неговиот пат ќе ги открие тајните на опстанокот на човечкиот вид и неговото место во вселената.

Погледнете го трејлерот и запознајте се поблиску со филмот.

Претходна Маурицио Сари е новиот тренер на Јувентус
Следна Porsche 718 Spyder и 718 GT4 – гладни за секоја кривина

Награден напис

Пролет со Digipath: одржани бесплатни онлајн работилници за деца

Оваа пролет едукативниот центар „Едуфронт“ организираше серијал од 4 бесплатни, воведни работилници за дигитални вештини …

Научниците со тврдење дека децата кои повеќе личат на својот татко отколку на нивната мајка се многу поздрави

Најважно за секој родител е неговото дете да биде живо и здраво при раѓањето, а …

Don`t copy text!