Се сеќавате ли на Саманта Фокс, секс бомбата од осумдесетите

Сите ја паметат како секс бомба од осумдесетите, но таа и на 54 години изгледа феноменално.

Британската поп-пејачка и манекенка Саманта Фокс стана позната кога се фотографираше топлес за “The Sun” на шеснаесетгодишна возраст.

Наскоро ја започна својата музичка кариера и денес сите ја паметат како секс симбол на 80-тите со совршени мерки 90-60-90.

Таа денес има 54 години и изгледа феноменално.

Претходна Моделот Емили Ратајковски позираше дома во топлес издание
Следна Проектот H-UAZ е рускиот хамер, концепт на UAZ

Награден напис

Археолозите ја пронајдоа досега најстрашната гробница во Египет

Археолозите неодамна јужно од Каиро открија гробница стара 2.500 години, исполнета со бројни магични изреки …

Carlex претстави одличен рестомод проект заснован на BMW Серија 6

Полската компанија Carlex Design ќе понуди обновено и изменето издание на еден од најубавите модели …

Don`t copy text!