Сестрата на Неимар ги хипнотизира своите фанови

Рафаела Сантос, сестрата на познатиот фудбалер Неимар, зад себе има армија од 5 милиони следбеници на инстаграм.

Деновиве ги награди своите фанови сао серија на фотографии од застанува здивот.

Претходна Тојота го претстави новиот Yaris Cross
Следна Повеќе од 4 часа континуирано гледање на серии или филмови е штетно за срцето и крвните садови

Награден напис

Evanescence – Bring Me To Life 

Уживајте во прекрасната музика на нашиот портал и на нашето ново интернет радио. Слушајте музика …

YouTube тестира четбот кој ќе се појавува под клиповите

Видео сервисот YouTube спроведува експеримент кој вклучува нов четбот дизајниран да им обезбеди на корисниците …

Don`t copy text!