Сестрата на Неимар ги хипнотизира своите фанови

Рафаела Сантос, сестрата на познатиот фудбалер Неимар, зад себе има армија од 5 милиони следбеници на инстаграм.

Деновиве ги награди своите фанови сао серија на фотографии од застанува здивот.

Претходна Тојота го претстави новиот Yaris Cross
Следна Повеќе од 4 часа континуирано гледање на серии или филмови е штетно за срцето и крвните садови

Награден напис

Археолозите ја пронајдоа досега најстрашната гробница во Египет

Археолозите неодамна јужно од Каиро открија гробница стара 2.500 години, исполнета со бројни магични изреки …

Carlex претстави одличен рестомод проект заснован на BMW Серија 6

Полската компанија Carlex Design ќе понуди обновено и изменето издание на еден од најубавите модели …

Don`t copy text!