Поглед на планетата Земја од вселената во 8К резолуција

Кога НАСА ќе објави видео од вселената, вистинско уживање е да се гледаат тие кадри по неколку пати.
Овој пат, вселенската агенција објави снимки од Меѓународната вселенска станица, на кои се нуди сосема поинаква перцепција на Земјата, нејзината атмосфера, ураганите на нашата планета, Месечината.Претходна Сменското работење може да го наруши здравјето
Следна Што им поминува низ глава на мажите кога ќе видат голо женско тело

Награден напис

Vivo ги претстави мобилните телефони X90, X90 Pro и X90 Pro+

Компанијата Vivo ги претстави новите предводници од серијата X, поточно моделите X90, X90 Pro и …

Британски воен авион го направи својот прв лет користејќи масло за јадење

Британските кралски воздухопловни сили (РАФ) успешно го завршија пробниот лет на огромен воен транспортен авион …

Забрането е копирање на текст!