Отава Ё – Про Ивана Groove (русское готическое R’N’B) – Otava Yo

Отава Ё – Про Ивана Groove (русское готическое R’N’B) – Otava Yo

Претходна Chantel Zales
Следна Овој минијатурен Rolls-Royce Cullinan е поскап од голем број на вистински автомобили

Награден напис

Помладото можеби е послатко, но постарото значи и поискусно!

Знаеме која возрасна група би се насочиле, за максимално задоволство … Помладите момци честопати се …

Новиот KIa Sorento PHEV – plug-in хибриден СУВ со 7 седишта

Kia ја демонстрираше интелигентната plug-in-хибридна технологија на новиот Sorrento PHEV (Plug-in Hybrid Electric Vehicle). Сликата …

Забрането е копирање на текст!