Нов свингерски рај во Србија

Свингер забавите се одржуваат на локации кои им се добро познати на луѓето од тие кругови, а Нов Белград изгледа е популарна нова дестинација. На една интернет страна се огласуваат ваквите забави и се напишани цените, кој смее да дојде и какви услови во детали.

“За оние кои сакаат секс за една ноќ во најсекси и најеротска атмосфера и за жени кои сакаат мажи, пуми, лоши нимфози и секси MILF-ици! Уживајте во вашите соништа и фантазии! Играјте во нашиот еротски туш за шест лица”, пишува една таква покана за свингерска забава следниот четврток.
Жените бесплатно, мажите плаќаат.

Sexy swinger foursome in lingerie in studio

Забавата трае од 21 до 3 часот по полноќ. Влезот за парови е 20 евра, за соло дами влезот е бесплатен, а за соло момци 100 евра, пренесуваат српските медиуми.

Исто така, „дрес кодот“ на забавата е важен, а на дамите им се дава максимална слобода во облекувањето, додека на мажите им се наредува да се облекуваат културно за да ги импресионираат сите присутни („dress to impress“). Услов за доаѓање е да имате влезница, а што се однесува до храната и пијалоците секој си носи пијалок, додека грицките се бесплатни.

Претходна Volkswagen Golf R Hurricane развива 519 КС
Следна Земјоделски робот од Нов Зеланд може да ја трансформира индустријата

Награден напис

Мундијалот заврши за дефанзивецот на Баерн

Лукас Ернандез го заврши настапот на Светското првенство во Катар, откако се здоби со повреда …

Илон Маск годинава загуби 100 милијарди долари, но сепак е најбогатиот човек на светот

Нето богатството на Илон Маск според Форбс, падна на околу 195,6 милијарди долари. Нето вредноста …

Забрането е копирање на текст!