Николас Кејџ непрепознатлив на снимањето на филмот „Сценарио од соништата“

Николас Кејџ целосно го промени својот изглед за снимањето на филмот „Сценарио од соништата“.

Фотографирана е во Торонто. Оваа комедија е во режија на Кристофер Боргли, а заплетот сè уште не е познат. Продуценти се Ари Астер и Ларс Кнудсен.

Покрај Николас, во филмот ќе играат и Џулијан Николсон, Дилан Бејкер, Кејт Берлант, Мајкл Сера и други.

Николас во наредниот период ќе работи на уште неколку филмски проекти, од кои некои се: „Неподносливата тежина на масивниот талент“, „Месарско преминување“ и „Ренфилд“.

Познатиот актер и неговата сопруга Рико Шибата добија ќерка во септември. Кејџ со поранешните партнерки ги има синовите Вестон (31) и Кал-Ел (16).

Претходна „Најстарите бебиња“ во светот се родени од ембриони замрзнати пред 30 години
Следна Vivo ги претстави мобилните телефони X90, X90 Pro и X90 Pro+

Награден напис

Илон Маск годинава загуби 100 милијарди долари, но сепак е најбогатиот човек на светот

Нето богатството на Илон Маск според Форбс, падна на околу 195,6 милијарди долари. Нето вредноста …

Шпанските научници ќе се обидат да докажат дека Кристофер Колумбо бил од Галиција, а не од Италија

Шпанските научници ја отворија гробницата на свештеникот од 15 век и му ги откопаа коските …

Забрането е копирање на текст!