Ники Минаж се затегна во танга од латекс и доби 3 милиони лајкови од обожавателите

Ники Минаж неодамна поттикна гласини дека се омажила за нејзиниот дечко Кенет Пети. Пејачката, во радиоемисијата на Кенет – Beats 1 на радиото Queen, се изразила за него како за свој сопруг, што изненадило многу луѓе.

Меѓутоа, извори од TMZ велат дека 36-годишната пејачка е многу заљубена, но сè уште не се венчале.

Во меѓувреме, Ники ги воодушеви фановите на Инстаграм со фотографија на која позира заводливо во латекс.

Сликата доби повеќе од 3 милиони лајкови, а многумина не успеаја да се воздржат од коментирање на нејзиниот задник.

View this post on Instagram

Mi body riiight. Punani tiiight. ????

A post shared by Barbie (@nickiminaj) on

Претходна Ангелот на Victoria’s secret Lais Ribeiro мами погледни на плажата Ipanema во Бразил
Следна Не ги правете овие грешки со кондомите

Награден напис

Златан Ибрахимовиќ глуми во продолжението на „Астерикс и Обеликс“

Златан Ибрахимовиќ ќе го има своето актерско деби во продолжението на филмскиот серијал „Астерикс и …

Поради ужасните детали од серијата на Нетфликс, гледачите се предупредуваат да се грижат за своето ментално здравје

Гледачите на Нетфликс се предупредуваат да се грижат за своето ментално здравје откако некои луѓе …

Don`t copy text!