Ники Минаж се затегна во танга од латекс и доби 3 милиони лајкови од обожавателите

  •  

Ники Минаж неодамна поттикна гласини дека се омажила за нејзиниот дечко Кенет Пети. Пејачката, во радиоемисијата на Кенет – Beats 1 на радиото Queen, се изразила за него како за свој сопруг, што изненадило многу луѓе.

Меѓутоа, извори од TMZ велат дека 36-годишната пејачка е многу заљубена, но сè уште не се венчале.

Во меѓувреме, Ники ги воодушеви фановите на Инстаграм со фотографија на која позира заводливо во латекс.

Сликата доби повеќе од 3 милиони лајкови, а многумина не успеаја да се воздржат од коментирање на нејзиниот задник.

View this post on Instagram

Mi body riiight. Punani tiiight. 😻

A post shared by Barbie® (@nickiminaj) on

Копирањето на содржината е забрането!