Наскоро започнува снимањето на филмот „Флеш“, а Афлек и Китон повторно се во улогата на Бетмен

Долгоочекуваната филмска адаптација на приказната Flashpoint ќе започне во март 2021 година, а ќе биде во режија на Енди Мушиети, под чија режија беа снимени две продолженија на популарниот филм „IT“.
Филмот е инспириран од стриповите на Flashpoint, а во него ќе учествуваат најмалку двајца Бетмени – Бен Афлек и Мајкл Китон. Оваа информација ги воодушеви многумина кои сметаа дека Афлек и Китон нема да се вратат во овие улоги.

Заплетот на филмот ќе го следи Бери Ален кој патува во минатото за да спречи смрт на неговата мајка. Покрај тоа што во филмот ќе се појават Афлек и Китон, продуцентите на филмот најавуваат дека во филмот ќе има и низа други популарни ликови од ДЦ.

Премиерата на филмот е најавена за летото 2022 година.

Претходна Неколку чекори што ќе им го олеснат оргазмот на жените
Следна Неколку причини зошто не е паметно да легнете гладни

Награден напис

Evanescence – Bring Me To Life 

Уживајте во прекрасната музика на нашиот портал и на нашето ново интернет радио. Слушајте музика …

YouTube тестира четбот кој ќе се појавува под клиповите

Видео сервисот YouTube спроведува експеримент кој вклучува нов четбот дизајниран да им обезбеди на корисниците …

Don`t copy text!