Луѓето со оваа крвна група се најдобри во сексот

На овие луѓе им е важно задоволството на партнерот.

Имено, станува збор за крвна група 0, која е и најзастапена во светот. Не само што е најзастапен, туку и најстар, бидејќи како што истакнуваат експертите, прв е создаден.

Тоа се луѓе кои се совршено добри во логично размислување, копнеат за моќ и кога ќе постават одредена цел, ништо не може да ги спречи да ја постигнат. А кога станува збор за игрите во кревет, овие луѓе уживаат во сексот и секогаш се подготвени. Задоволството на партнерот им е многу важно, па ќе направат се за да го постигнат тоа.

Воопшто не сакаат монотонија и секогаш се подготвени за експерименти, кои се одлични предуслови за квалитетен љубовник.

Претходна GoldenEye – 007 // The Danish National Symphony Orchestra feat. Caroline Henderson
Следна Хрватите го освоија третото место на СП и потврдија дека се фудбалска велесила

Награден напис

Kawasaki Ninja ZX-4RR KRT Edition пристигнува во Европа

Kawasaki го подготви моделот Ninja ZX-4RR KRT Edition наменет за ентузијасти кои сакаат атрактивни мотоцикли …

Минатата година Мајкл Џордан заработи 2,5 пати повеќе отколку во целата своја НБА кариера

Легендарниот кошаркар Мајкл Џордан е вистински „магнет за пари“, а во последната година заработи 2,5 …

Забрането е копирање на текст!