Леонардо Ди Каприо и Роберт Ниро ќе овозможат на еден нивен фан да глуми во нивниот најнов филм

Холивудските актери Леонардо Ди Каприо и Роберт Ниро им нудат на своите фанови животна шанса да дозволат еден од нив да се појави во нивниот филм.
Ди Каприо и Де Ниро ги покануваат фановите да учествуваат во предизвик што може да им овозможи да се појават во новиот филм наречен „Убијци на цветната месечина“, кој ќе го режира Мартин Скорсезе.

Актерите се здружија за да соберат средства за три добротворни цели кои им помагаат на луѓето за време на пандемијата на коронавирус, Meals on Wheels America, No Kid Hungry и America’s Food Fund.

Секој што ќе донира пари како дел од нивниот All In Challenge без оглед на сумата што може да си ја дозволи, ќе има шанса да освои награда и да се појави во филм.

“Ако се прашувавте како е да работите со мене, Марин Скорсезе и Роберт Де Ниро, ова е вашата шанса. Роберт и јас ќе глумиме во новиот филм” Убијци на цветната месечина “во режија на Мартин Скорсезе. поминете го денот поставен со нас како и присуствувајте на премиерата на филмот. Учествувајте, посетете го allinchallenge.com и донирајте колку што можете повеќе “, рече Ди Каприо.

Тој го ко-основаше America’s Food Fund, чија цел е секое семејство да има пристап до храна во критично време.

Снимањето е предвидено да започне ова лето, но е одложено од пандемија на коронавирус, објави Метро.

Претходна Најчудните сексуални фетиши на американците
Следна Идеални скара за вашиот двор

Награден напис

Eфикасно користeње на клима-уредот

Ако барате разладување од летните горештини, воздржете се од нагонот драматично да ја намалите температурата …

Секс поза која е најпопуларна кај сите генерации

Компанијата „Bespoke Surgical“ неодамна анкетираше над 1.000 луѓе за нивната омилена поза во сексот. Според …

Don`t copy text!