Ленд Ровер Дифендер – незапирлив теренец

Британската гордост ленд ровер е познат по квалитетот и неуништливоста. Составен дел е на филмовите за Џемс Бонд.

Во најновото видео за ленд ровер дифендер можеме буквално да видиме за каков квалитет станува збор.

Погледнете го видеото.

Претходна Alex Christensen & The Berlin Orchestra – Gypsy Woman (La-Da-Dee) feat. Linda Teodosiu
Следна Status Quo – In The Army Now

Награден напис

Новиот KIa Sorento PHEV – plug-in хибриден СУВ со 7 седишта

Kia ја демонстрираше интелигентната plug-in-хибридна технологија на новиот Sorrento PHEV (Plug-in Hybrid Electric Vehicle). Сликата …

Ford GT на Mansory изгледа како Batmobile

Уште еден Ford GT е подложен на третман од Mansory, а проектот е уште поимпресивен …

Забрането е копирање на текст!