Кортни Кардашијан позираше гола за да го најави својот нов бренд

Кортни Кардашијан со специфична фотографија на која позира гола во бања, покривајќи ги градите со лаптоп и чаша со кафе, го најави својот нов бренд наречен Poosh.

За овој бренд сè уште не се знае многу, а Page Six пишува дека Кортни Кардашијан ќе испорача материјали за кои ќе се пишува во различни рубрики.

Брендот е регистриран во Англија со дејност објавување на веб-написи за животен стил, природа, убавина, здравје, фитнес, внатрешно уредување.

На својот Инстаграм профил под фотографијата со која го најавува својот бренд, Кардашијан напишала: “Наскоро доаѓа Poosh”.

View this post on Instagram

C O M I N G. S O O N. @poosh

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on

Претходна Хали Бери низ фотографии ја открива тајната на нејзинот младешки изглед
Следна Синди Крафорд и Керолин Марфи позираа голи за да докажат дека годините се само бројка

Награден напис

Златан Ибрахимовиќ глуми во продолжението на „Астерикс и Обеликс“

Златан Ибрахимовиќ ќе го има своето актерско деби во продолжението на филмскиот серијал „Астерикс и …

Поради ужасните детали од серијата на Нетфликс, гледачите се предупредуваат да се грижат за своето ментално здравје

Гледачите на Нетфликс се предупредуваат да се грижат за своето ментално здравје откако некои луѓе …

Don`t copy text!