Кортни Кардашијан позираше гола за да го најави својот нов бренд

Кортни Кардашијан со специфична фотографија на која позира гола во бања, покривајќи ги градите со лаптоп и чаша со кафе, го најави својот нов бренд наречен Poosh.

За овој бренд сè уште не се знае многу, а Page Six пишува дека Кортни Кардашијан ќе испорача материјали за кои ќе се пишува во различни рубрики.

Брендот е регистриран во Англија со дејност објавување на веб-написи за животен стил, природа, убавина, здравје, фитнес, внатрешно уредување.

На својот Инстаграм профил под фотографијата со која го најавува својот бренд, Кардашијан напишала: “Наскоро доаѓа Poosh”.

https://www.instagram.com/p/BumXpJ0ne1A/?utm_source=ig_embed
Претходна Хали Бери низ фотографии ја открива тајната на нејзинот младешки изглед
Следна Синди Крафорд и Керолин Марфи позираа голи за да докажат дека годините се само бројка

Награден напис

Снимив само четири добри филмови во мојата повеќедецениска кариера

По речиси 30 години во Холивуд, Том Хенкс има четири филмови кои ги смета за …

Златан Ибрахимовиќ глуми во продолжението на „Астерикс и Обеликс“

Златан Ибрахимовиќ ќе го има своето актерско деби во продолжението на филмскиот серијал „Астерикс и …

Don`t copy text!