Идеални скара за вашиот двор

Приказната за огништата на отворено во Америка се враќа неколку стотици години, додека Европа подолго време била верна на оваа традиција.

Додека во Америка најчесто се користат огништа на отворено, изработени од глина, во нашите непосредни области, металот е првата идеја, без разлика дали е во форма на котел, ѕидана или само чинија за котел. И за да не се шетаме во гурманските води, ќе се вратиме во џипот во форма на камин во дворот. Неговата улога е прво и најзначајна декоративна, а потоа и за топлото општество за време на собирите на отворено.

Американците се познати по своите екстравагантни изведби на сите полиња, па така и во делот на надворешни скари одат во екстрем.

Изведба на надворешни огништа во форма на теренско возило.

Неколку дизајни се достапни, со две и четири врати и реплика на Гладијатор. Тие се изработени од метал со прецизен процес на сечење ласер ЦНЦ, а понудата вклучува, како што можете да видите, метални реплики на гуми, рачки и уште неколку детали. Исто така, постои дизајн на горилник на гас, каде изворот на топлина е строго контролиран, така што може да се вметнат повеќе детали.

Цената не е мала. Во моментов, сите артикли се намалени, така што Wrangler е достапен за 349,95 $, поголемиот модел со четири врати и Гладијаторот за 374,95 $. Како и да е, овој џип убаво гори. Ако прозорците се затворени со метални панели за да се задржи пламенот под контрола, нешто би можело да се испече на тоа, така?

Претходна Леонардо Ди Каприо и Роберт Ниро ќе овозможат на еден нивен фан да глуми во нивниот најнов филм
Следна Веб камерите станаа нужно зло, па не заборавајте да се заштитите при нивното користење

Награден напис

Carlex претстави одличен рестомод проект заснован на BMW Серија 6

Полската компанија Carlex Design ќе понуди обновено и изменето издание на еден од најубавите модели …

Како Роналдо ги решава проблемите

Португалскиот фудбалер Кристијано Роналдо реши да направи нов деловен потфат купувајќи ја медиумската компанија Кофина …

Don`t copy text!