За сите автомобилски ентузијасти, особено љубители на BMW

За многумина автомобилотот претставува љубов, за некого е хоби. Бројни се ентузијастите што автомобили што се оставени да скапуваат ги земаат во своите вешти раце, ги реставрираат и им го продолжуваат животот.

Видеото покажува баш таков ентузијаст.

Погледнете го видеото до крај за да видите каков ќе биде резулататот.

Претходна 50 Cent – In Da Club
Следна Намалете ги киселините во желудникот со алтернативни методи

Награден напис

Carlex претстави одличен рестомод проект заснован на BMW Серија 6

Полската компанија Carlex Design ќе понуди обновено и изменето издание на еден од најубавите модели …

Како Роналдо ги решава проблемите

Португалскиот фудбалер Кристијано Роналдо реши да направи нов деловен потфат купувајќи ја медиумската компанија Кофина …

Don`t copy text!