Елизабет Харли плени со убавина и сексапил

Британската актерка и модел Елизабет Харли покажува и докажува дека годините не значат ништо, дека се само бројка.

Харли на својот инстаграм-профил постави фотографии на кои се гледа дека и во својата шеста деценија има атрибути на кои можат да ѝ позавидат многу помладите колешки.

Покрај со актерството, таа се занимава и со дизајнирање на костими за капење, но е активна и во кампањата за превенција на ракот на дојка.

Претходна Инженерите на хрватскиот Римац го тестира прототипот C_Two на патеката Нардо
Следна За здрави црева јадете борoвинки

Награден напис

Ангелот на Victoria’s secret Lais Ribeiro мами погледни на плажата Ipanema во Бразил

Каде и да се појави, убавата манекенка Lais Ribeiro ги привлекува погледите кон себе. Предизвикува …

Синди Крафорд и Керолин Марфи позираа голи за да докажат дека годините се само бројка

Легендарните американски манекенки Синди Крафорд и Керолин Марфи го поддржаа издавањето на книгата на модниот …

Забрането е копирање на текст!