Гаухартас- “Казагым-ай”

Гаухартас- “Казагым-ай”

Претходна Хофеловата верзија на Mercedes GLS е поатрактивна и полуксузна
Следна Новиот HUAWEI Y5p опремен со FullView дисплеј и дизајн во повеќе бои

Награден напис

Carlex претстави одличен рестомод проект заснован на BMW Серија 6

Полската компанија Carlex Design ќе понуди обновено и изменето издание на еден од најубавите модели …

Како Роналдо ги решава проблемите

Португалскиот фудбалер Кристијано Роналдо реши да направи нов деловен потфат купувајќи ја медиумската компанија Кофина …

Don`t copy text!