Врвните технологии кои ги има Ultra Vision Leica камерата на Huawei P40 Pro

Фотографијата е универзален јазик. Од нивното претставување, флегшип моделите на сериите P на Huawei станаа најдобар партнер на аматерите и на професионалците.

Секој уред од P серијата нуди уникатно фотографско искуство за своите корисници, благодарение на сè пософистицираниот и моќен хардвер и напредните технологии за сликање.

HUAWEI P20 сериите се појавија со идеја да користат физички најголем CMOS сензор во паметните телефони, а HUAWEI P30 серијата ги смени правилата на фотографија со неверојатна близина и чувствителност на светлина.

Новиот Huawei P40 Pro доаѓа со Ultra Vision Leica Camera системот и продолжува да ја пишува приказната за совршенството на секој кадар направен со Huawei.

Претходна Повеќе од 4 часа континуирано гледање на серии или филмови е штетно за срцето и крвните садови
Следна Се продава оригиналниот и единствен полициски Ferrari 250 GTE од 1962 година

Награден напис

Секс поза која е најпопуларна кај сите генерации

Компанијата „Bespoke Surgical“ неодамна анкетираше над 1.000 луѓе за нивната омилена поза во сексот. Според …

Колку често водите љубов?

Сексот често се зема како параметар за квалитетот на врската/бракот, а во зависност од неговиот …

Don`t copy text!