Возбудливи хорор филмови кои нè очекуваат оваа есен

Ако сте љубител на хорор филмови, оваа есен ни носи неколку нови остварувања кои се доволно страшни за да ве исплашат и доволно напнати за да го задржат вашето внимание до крај.
Од возбудливиот хорор филм со надреални елементи на францускиот режисер Гаспар Ноe, традиционалниот хорор за Ноќта на вештерките и новото филмско остварување на режисерот Лука Гваданино со Тилда Свинтон и Дакота Џонсон во главните улоги, ова се најдобрите хорори кои ве очекуваат оваа есен:
Slice

Climax

The house with a clock in it’s walls

Haloween

Overlord

Suspiria

Претходна Големите руски планови за вселената
Следна Бел кит во реката Темза

Награден напис

Пролет со Digipath: одржани бесплатни онлајн работилници за деца

Оваа пролет едукативниот центар „Едуфронт“ организираше серијал од 4 бесплатни, воведни работилници за дигитални вештини …

Научниците со тврдење дека децата кои повеќе личат на својот татко отколку на нивната мајка се многу поздрави

Најважно за секој родител е неговото дете да биде живо и здраво при раѓањето, а …

Don`t copy text!