Бизарен тренд – порно филмови и слики со Lego фигури

За сè на светот што постои, колку и да е чудно, несфатливо или неверојатно, некој снимил порно филм. Така, во ситуацијата што е наведена, постои бизарен порно тренд на филмови со LEGO фигури.
Психологијата има стручен термин за оваа стостојба, се вика агалматофилија – чувство на привлечност кон статуи, кукли и фигури. На интернет постојат групи и канали на You Tube кои ја обработуваат оваа тематика. Ваквите филмови се нарекуваат Lego porn и погледани се милион пати.

Претходна Sierra 1500 AT4 All Mountain е новиот концепт на GMC
Следна Kara Del Toro

Награден напис

Научниците со тврдење дека децата кои повеќе личат на својот татко отколку на нивната мајка се многу поздрави

Најважно за секој родител е неговото дете да биде живо и здраво при раѓањето, а …

Патиките на Мајкл Џордан се продадени за дури 2,2 милиони долари

Патиките на кошаркарската легенда Мајкл Џордан од финалето на НБА во 1998 година, на аукција …

Don`t copy text!